СуспільствоТема дня

Складне питання: як мешканці Корабельного району ставляться до пропаганди

Опитування в Миколаєві. ВІДЕО

Цей материал також доступний

Інформаційний простір наповнений різноманітним контентом, та, мабуть, найбільший вплив на рішення людей має пропаганда. Що про неї знають та як до неї ставляться мешканці Корабельного району міста Миколаєва, дізнавалась кореспондент Кorabelov.info. Ось лише деякі думки людей:

«Погано ставлюся… Я вірю у все хороше. В хорошу пропаганду…», – каже одна з опитаних. «До якої пропаганди? Для мене поки все нормально… Що ти мене питаєш? Не хочу навіть говорити на цю тему, нічого хорошого немає», – поспішно відповіла інша.

«Позитивно. Вона повинна бути в нашій країні. Різна буває, звичайно. Ну, якщо це пропаганда нашого краю, мови, літератури, культури всієї – повинна бути. Хтось же повинен нести її в маси. А негативно ставлюсь до того, що зараз російська йде пропаганда, де очорнюється все наше», – поділилась своєю думкою ще одна жінка.

«До пропаганди? Ну, нейтрально. Я маю  свою думку. Негативно – до політичної або до релігійної. Я би не вмішувалася… Власне, щось оспорювати і щось навʼязувати (комусь свою думку) у цьому прикладі не варто. Пропаганда, яка має сенс? А, ну, ми всі знаємо, це наразі політична, так, за цим слід слідкувати», – каже молода мама.

«Навіть не знаю, з якої сторони сказати, добре чи погано… Зараз дуже складний час. Тому що про цю пропаганду взагалі не можна нічого сказати. Негативний час зараз, яка пропаганда? Треба людям віру якось давати, надію. А в нас віри немає. Я ж кажу, що треба, щоб правда була, щоб люди знали. Якщо я знаю, що в мене попереду, то я повинна бути підготовлена, а ми ні до чого не підготовлені. Я не знаю, правильно чи ні, але…», – розмірковує жінка.

«Нормально. А що гарного, скажіть?», – відповів запитанням на запитання чоловік.

«Негативна для мене – це якщо пропагандують те, що відрізняється від моєї думки. Позитивна – це, може, як наприклад, якась реклама чогось? І також, напевне, ні. Тобто до будь-якої пропаганди ставитись негативно? Дивлячись, де ця пропаганда. Якщо посеред вулиці, якщо вона мішає людям, то ні. Це, мабуть, десь має бути на майдані, чи на площі, чи в парку, чи де. Я не знаю, чи це входить до пропаганди чи ні… Стільки інформації, вже не знаєш, як її фільтрувати, яка позитивна, яка негативна. Тому, скоріш за все, ні», – поділилася роздумами жінка.

«Я стараюся взагалі новини не читати, щоб не вестись на пропаганду. Позитивна є, і я розумію, але на даний момент – більше негативна. До негативної пропаганди – це політичні теми. Позитивна пропаганда – коли завлікають молодь до роботи, до чистоти в місті. А все, що негатив, це тільки по поводу політики», – каже одна з опитаних.

«Ну, якщо вона цікава, то… Складне питання. Пропаганда може бути різною. Ну ось, якщо стосовно військових якихось дій. Не наших – то це погано. Взагалі якось не дуже реагую на пропаганду. Потрібно пропонувати хороше ставлення до людей, до молоді. Це все ж таки наше майбутнє. Молодь – це на першому місці», – зазначає інша.

«Не знаю, я нею не займаюся… Я її не слухаю зовсім», – відповіла ще одна жінка.

У висновку можна сказати, що деякі люди взагалі не розуміють, що таке пропаганда. Тому давайте трошки пояснимо. Пропаганда – це інформація, за допомогою якої спонукають суспільство до певної думки або дії. Її можуть використовувати як з благородними намірами, аби покращити суспільство, комунікацію, спосіб життя, єдність та підтримку, так і навпаки – аби збити людей з пантелику, розпалити чвари та підірвати здоровий глузд народу.

Важливо навчитись правильно фільтрувати інформаційний простір, щоб не стати жертвою негативної пропаганди.

Читайте новини першими

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button