Суспільство

Може «затягнутися» повернення питної води до Миколаєва, - Сєнкевич

Міський голова сподівається, що цього не станеться. ВІДЕО

Цей материал також доступний

На відновлення водогону питної води в Миколаїв можуть суттєво вплинути кадрові зміни в Міністерстві розвитку громад, територій та інфраструктури. Про це під час брифінгу 21 травня 2024 року повідомив міський голова Олександр Сєнкевич.

Мер розповів, що днями відбувся важливий годинний відеодзвінок за участю представників Держводагенства, Міністерства екології, обласної військової адміністрації, “Миколаївводоканалу” та інших організацій, залучених до будівництва нового трубопроводу, яким у місто постачатимуть питну воду.

“Під час цієї роботи ми обговорили наступний короткий план дій щодо оголошень закупівель. Будівництво нового трубопроводу буде йти за принципом «проектуй — будуй». Зараз потрібно вибрати технічного консультанта. Тому найближчим часом цим питанням займатиметься наша Агенція з відновлення”, — зазначив Сєнкевич.

Проте мер також наголосив, що кадрові зміни в Міністерстві розвитку громад, територій та інфраструктури можуть призвести до затягування реалізації проекту. Звільнення Олександра Кубракова з посади Міністра, за словами Сєнкевича, поки що не дуже впливає на процес, але будь-які зміни в керівництві можуть викликати подальші зміни в Агенції відновлення, що потенційно може уповільнити проєкт.

“Сподіваюся, що цього не станеться. Зараз ми працюємо над системним рішенням, яке не залежатиме від окремих осіб”, — підкреслив Олександр Сєнкевич.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли:

Читайте новини першими

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button