СуспільствоТема дня

Через мобілізацію в Миколаєві скоротиться кількість комунальних автобусів на маршрутах, - Сєнкевич

Нові автобуси від міжнародних партнерів стоять без руху на вулицях Миколаєва, бо не вистачає водіїв.

Цей материал також доступний

Міський голова Миколаєва Олександр Сєнкевич повідомив про серйозні виклики, з якими стикається місто в сфері громадського транспорту. Через мобілізацію значної кількості водіїв, Миколаїв змушений зменшити кількість комунальних автобусів на маршрутах.

Мобілізація водіїв

На брифінгу, що відбувся 21 травня 2024 року, Олександр Сєнкевич зазначив, що мобілізація суттєво вплинула на роботу громадського транспорту в Миколаєві. Багато водіїв були призвані до лав ЗСУ, що спричинило дефіцит кадрів:

“Сьогодні на ранок вийшло 39 тролейбусів, 27 трамваїв, 22 автобуси. Однак, два автобуси не вийдуть на маршрут через брак водіїв. Ми мобілізували додаткових водіїв, і з наступного тижня на маршрути будуть виходити мінус два автобуси, що зменшить їх кількість на 10%. У нас є ще додаткові одиниці транспорту, але водіїв для них немає”.

Подарунки від міжнародних партнерів

Попри складнощі, місто отримало значну підтримку від міжнародних партнерів. Нові автобуси були надані в рамках грантових угод та гуманітарної допомоги від міст-побратимів.

Пряма мова:

“Завдяки нашим партнерам ми отримали нові автобуси, які вже почали використовувати на маршрутах міста. Проте, на жаль, проблема з водіями залишається актуальною. Багато водіїв були мобілізовані, що суттєво скоротило кількість доступного персоналу”.

Розв’язання проблеми

Сєнкевич підкреслив, що місто працює над вирішенням проблеми нестачі водіїв. Зокрема, розглядається можливість залучення жінок-водіїв, які вже успішно працюють на трамваях та тролейбусах.

Пряма мова:

“Ми закликаємо жінок не боятися працювати на автобусах. Робота на автобусі не є складнішою, ніж на тролейбусі, і ми готові підтримати тих, хто готовий спробувати себе в новій ролі”.

Читайте також:
“Жодного автобуса та маршрутки”: миколаївці про відсутність вечорами транспорту до Корабельного району

Читайте новини першими

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button