Суспільство

Сєнкевич обіцяє скорочення у Миколаївській міськраді: 20% працівників втратять роботу

"Буде кілька хвиль, бо ми не можемо паралізувати роботу міськради", - каже мер

Цей материал також доступний

Кількість скорочених працівників виконавчих органів Миколаївської міськради становитиме приблизно 20%, головним чином за рахунок зменшення кількості розпорядників бюджетних коштів. Про це повідомив Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич в ефірі телеканалу “МАРТ”:

“За рахунок зменшення головних розпорядників, якась кількість людей, обслуговуючого персоналу, збільшиться безпосередньо у виконкомі, але зменшиться у тих суб’єктів, які були головними розпорядниками. Тобто не буде там людей, які займаються бухгалтерією та інше. Звичайно, попередньо про це не хочеться говорити, ще має бути проведений аналіз і прийнято рішення на сесії”.

Як приклад оптимізації, він навів процес об’єднання земельного управління та департаменту архітектури, що дозволило зменшити кількість співробітників.

“Буде кілька хвиль, бо ми не можемо паралізувати роботу міськради. При цьому це не означає, що всіх буде звільнено — паралельно ми хочемо збільшити кількість ЦНАПів”, – розповів мер.

Сєнкевич також анонсував відкриття ЦНАПів у Корабельному та Заводському районах. Саме туди можна буде працевлаштувати людей, яких звільнять зі структур міськвиконкому.

Читайте новини першими

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button