ПолітикаСуспільство

Україна закликає світ до надання зброї, а не до поступок у війні з Росією

Кулеба: "Надішліть зброю, а не поради!"

Цей материал також доступний

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба під час онлайн-участі у 17-й Конференції Леннарта Мері заявив, що основний меседж України до світової спільноти залишається незмінним – українцям потрібна зброя для відбиття російської агресії. Він наголосив, що розмови про поступки для завершення війни є викривленою логікою.

Кулеба зазначив, що Росія сильна, а Україна страждає від затримок і недостатніх поставок військової допомоги, які доводиться компенсувати самопожертвою українських солдатів.

“Тому основний меседж залишається незмінним – надсилайте нам все необхідне, тому що ми довели за ці два роки, що коли наші солдати мають все необхідне, ми досягаємо успіху. А коли ми не маємо всього необхідного, ми не перемагаємо. Але важливо інше. Дехто схильний робити висновки, що якщо Україна не досягає успіху на полі бою, то це означає, що це неможливо і Україна повинна розглядати різні альтернативні сценарії завершення цієї війни. Але це викривлена логіка, тому що, як я вже казав, коли у нас є все необхідне, ми досягаємо успіху”, – сказав він.

Кулеба підкреслив, що замість обговорення поступок з боку України для завершення війни, всі чиновники та “мислителі” у столицях світу повинні задуматися про те, що ще можуть зробити, щоб Україна перемогла у війні.

“Надішліть нам Patriot, надішліть нам артилерійські боєприпаси, надішліть нам бронетехніку, дозвольте нам бити по будь-якій необхідній військовій цілі всередині Росії, допоможіть нам захистити наше небо, і ви побачите різницю. Якщо ви не робите всього цього, не скаржтеся на Україну”, – наголосив міністр.

Нагадаємо, що раніше французьке видання Europe 1 повідомило, що Західні країни, схоже, готуються натиснути на президента України Володимира Зеленського, щоб Україна погодилася на переговори про припинення війни з Росією.

Читайте новини першими

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button