Суспільство

Мінекономіки підтвердило бронювання працівників Favbet, Glovo та інших

Зі всього списку зв'язок з армією має лише одна компанія - «Корт»

Цей материал також доступний

16 травня 2024 року у соцмережі народинй депутат Олександр Федієнко опублікував документ Міністерства економіки України про бронювання працівників «Glovo», «Visa», «Favbet» та інших від мобілізації.

Зі всього списку зв’язок з армією має лише одна компанія – «Корт», яка займається розробкою систем РЕБ і безпілотників.

Наказ

Підтвердив бронювання від мобілізації працівників деяких компаній, зокрема грального бізнесу Favbet й інший нардеп Ярослав Железняк:

“Я спеціально перевірив з декількох джерел чи не є фейком той документ від Мінекономіки про бронювання деяких підприємств….зокрема грального бізнесу який гуляє інтернетом сьогодні. Але, на жаль, це правда”, – написав він.

Також він зазначив, що про “логіку” такого рішення варто спитати у першої віцепремʼєр-міністерки – міністерки економіки України Юлії Свириденко.

У сою чергу Міністерство економіки підтвердило бронювання працівників Favbet, Glovo та інших компаній.

Перша віцепремʼєр-міністерка – міністерка економіки України Юлії Свириденко повідомила, що скасовує наказ щодо бронювання працівників “Фавбету” та планує пришвидшити роботу над оновленням постанови КМУ щодо бронювання.

“З огляду на суспільний резонанс я скасовую наказ про бронювання й будемо розбиратися у ситуації й аналізувати рішення щодо кожної компанії окремо. Ця ситуація стала додатковим аргументом, аби пришвидшити роботу над оновленням постанови Кабміну №76, аби вона відповідала вимогам час і потребам бізнесу”,  -йдеться в повідомленні.

Пост

Читайте новини першими

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button