Суспільство

Арештована яхта Медведчука перейшла під український прапор

Яхта Royal Romance офіційно стала українською: що це означає для держави?

Цей материал також доступний

Люксова яхта Royal Romance, довжиною 92,5 метра, яка раніше належала Віктору Медведчуку, тепер зареєстрована під прапором України. Про це офіційно оголосила пресслужба Національного агентства з розшуку та менеджменту активів.

Історичний крок для національної юрисдикції

“Спільними зусиллями Агентства з розшуку та менеджменту активів та Адміністрації судноплавства арештована люксова 92-метрова яхта Royal Romance набула статусу українського судна, що означає національну приналежність судна, на яке поширюється юрисдикція України”, – зазначено у повідомленні.

Значення для держави та економіки

Євгеній Ігнатенко, голова Державної служби морського і внутрішнього водного транспорту та судноплавства України, поділився своїми думками щодо цієї події:

“Це історичний момент для нашої країни. Перший в історії України арештований актив, що знаходиться за кордоном, отримав державну реєстрацію в Україні. Зазначене сприятиме подальшій реалізації арештованої яхти та надходження коштів від реалізації до державного бюджету України. Ми горді бути частиною цього процесу та впевнені, це майно слугуватиме в інтересах України”.

Кабінет міністрів України 16 лютого погодив продаж цієї яхти, яка була арештована в Хорватії. П’ятипалубна яхта побудована Feadship, відомою нідерландською суднобудівною компанією, вважається однією з найдорожчих у світі з басейном розмірами 4 на 12 метрів.

Читайте новини першими

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button