Суспільство

У поминальні дні поліція перевірятиме людей біля кладовищ

Українські правоохоронці у складі понад 12 тисяч забезпечуватимуть правопорядок

Цей материал також доступний

У поминальні дні поблизу кладовищ в Україні чергуватимуть поліцейські. Правоохоронці можуть проводити перевірки серед відвідувачів, закликаючи українців бути обережними. Про це розповіла заступниця керівника Департаменту комунікацій Національної поліції Юлії Гірдвіліс під час телемарафону.

“Відповідно у ці дні буде посилений варіант несення служби поблизу кладовищ. Правоохоронці у складі понад 12 тисяч забезпечуватимуть правопорядок. За інформацією Головних управлінь Нацполіції, в регіонах такі поминальні заходи пройдуть на понад 9000 кладовищ. Окремо хочемо наголосити, що відвідувати у ці дні кладовища або ні – це вибір кожного. Але ми повинні розуміти, що це є відкрита місцевість. Це підвищений ризик. І укриттів, на жаль, поряд там немає”, – зазначила вона.

Представниця поліції закликала громадян України бути уважними на кладовищах, обмежити тривалість перебування там, а також пам’ятати про наявність регіонів, де введено обмеження на відвідування цих місць. Серед таких регіонів — Житомирська, Донецька, Херсонська та Харківська області. Це пов’язано з мінною небезпекою, ще не всі роботи із розмінувань на деокупованих територіях завершені.

Юлія Гірдвіліс підкреслила важливість того, щоб у випадку виявлення підозрілих предметів негайно сповістити відповідні служби або звернутися до поліції, яка чергує поблизу кладовищ. Крім того, наголосила на можливості обстрілів зі сторони ворога.

Наряди поліції будуть нести службу саме поблизу кладовищ. І звичайно, що у разі виявлення підозрілих осіб чи звернення громадян, які вказують на таких осіб, будуть негайно реагувати. Можуть вибірково перевіряти людей. І основна задача – уникнути будь-яких правопорушень чи провокацій”, – проінформувала представниця поліції.

Читайте новини першими

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button