ПолітикаСуспільство

Напруга зростає: Росія збільшує війська, Україна готує відповідь

Росія нарощує війська, але Зеленський впевнений: "Не все так добре у противника"

Цей материал також доступний

Президент України Володимир Зеленський на брифінгу 9 травня оголосив про збільшення російської військової присутності в Україні, зокрема на сході та півночі країни, зокрема у Харківському та Сумському регіонах. Він запевнив, що збройні сили готові зупинити російську агресію за умови своєчасних поставок зброї.

Президент наголосив на важливості збройної підтримки з боку міжнародних партнерів, адже від цього залежить можливість перехоплення ініціативи та успіх на фронті. Він також вказав, що з розвідданими, які свідчать про не таку вже й сильну позицію ворога, ознайомлені всі союзники.

“Зі збільшенням поставок зброї ми зможемо зупинити їх на сході. Там зараз у них ініціатива. Це не секрет. Нам потрібно їх зупинити та взяти ініціативу до своїх рук. Це можна зробити тільки, коли в руках є щось міцне”, – заявив Зеленський.

“Сказати потім, що ми щось не бачили, неможливо. Ми працюємо швидко, ділимося інформацією розвідки та приділяємо увагу зміцненню наших кордонів або наших кордонів”, – додав він, підкреслюючи зусилля України в ці важкі часи.

Читайте новини першими

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button