ПолітикаСуспільство

Президент Зеленський назвав нацизм з Росії новою глобальною загрозою

Світ знову на порозі темряви: чи витримаємо новий виток нацизму з Росії?

Цей материал також доступний
Київ, 8 травня. У своєму зверненні з нагоди Дня пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, що відзначається сьогодні, президент Володимир Зеленський зробив сміливу заяву, звинувативши Росію в відродженні нацизму. “Нацизм у світі відродився. Тільки з новим маркуванням: Зроблено у Росії,” — сказав він.

Президент нагадав, що світ проспав відродження нацизму о 5 ранку 24 лютого 2022 року, коли російські війська вторглися в Україну. За його словами, сьогодні всі, хто пам’ятає страхіття Другої світової війни, відчувають дежавю, бачачи як історія повторюється у вигляді воєнних злочинів і полонених колоній.

“Не словами, а діями здатний зупинити нацистів Москви, не дати новому злу поширитися на весь Європейський континент, а згодом і на весь світ. Довести відданість словам ‘Ніколи знову!’, щоб ‘Ніколи знову!’ знову було актуально,” — підкреслив Зеленський.

Він закликав світову спільноту до згуртування в антипутінську коаліцію, яка могла б ефективно протистояти цьому новому прояву нацизму.

Читайте новини першими

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button