Пригоди

Незаконне збагачення: мер Очакова купив квартиру в Іспанії за ₴5 мільйонів

Про це повідомляє НАЗК

Цей материал також доступний

Національне агентство з питань запобігання корупції 7 травня 2024 року опублікувало інформацію, щодо проведеної повної перевірки декларацій за 2021 та 2022 роки Очаківського міського голови Сергія Бичкова, за результатами яких виявлено ознаки незаконного збагачення на понад 12 мільйонів гривень та ознаки декларування недостовірних відомостей на понад 3 млн грн.

Під час війни у 2022 році посадовець разом із дружиною набули у власність квартиру в Іспанії площею 122,31 кв. м вартістю понад 5 млн грн.

Крім того, він отримав, нібито від матері, подарунки у вигляді готівки на понад 12 млн грн, що значно перевищує її законні доходи.

“Подаровані кошти значно перевищують законні доходи матері, які з 1998 року становили всього трохи більше 580 тис. грн.

Доходи міського голови Очакова та його дружини із підтверджених джерел також не давали змоги придбати квартиру в Іспанії за рахунок власних коштів.

Більше того, посадовець у декларації, серед іншого, зазначив про зростання у звітному періоді грошових активів на 2 млн грн, законність джерел походження яких не підтвердив під час перевірки”, – зазначають в НАЗК.

Встановлено також, що дружина посадовця отримала на свій банківський рахунок понад 300 тис. грн від фізичної особи-підприємця, який неодноразово виконував роботи та надавав послуги для Очаківської міської ради.

Також він повідомив, що ці кошти були отримані нібито на придбання автомобіля для Очаківської міської ради.

“Ці твердження спростовані під час перевірки. Зазначені кошти дружина витратила на власні потреби, зокрема на придбання одягу”, – йдеться в повідомленні.

За результатами встановлених фактів НАЗК склало обґрунтовані висновки за ст. 368-5 (незаконне збагачення) та ч. 1 ст. 366-2 ККУ (внесення завідомо недостовірних відомостей до декларації) та направило їх до Національної поліції України.

Читайте новини першими

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button