Спорт

Нестандартні "сутички": спортсмени з Миколаївщини успішно виступили на світовому чемпіонаті з хортингу

Хортинг – національний вид спортивних єдиноборств

Цей материал також доступний

У Мілані 27 – 28 квітня 2024 року пройшов шостий чемпіонат світу з хортингу серед юнаків, кадетів, юніорів та дорослих – VI WORLD HORTING CHAMPIONSHIP.

Учасники змагань представляли 16 країн світу та змагалися у категоріях “Боротьба”, “Сутичка”, “Поліцейський самозахист” та “Показовий виступ”.

У змаганнях збірна України виборола І загальнокомандне місце. На її рахунку – 58 золотих медалей, 34 срібних та 15 бронзових.

На міжнародному чемпіонаті виступали спортсмени з Первомайська та Мигії Миколаївської області. Їхні досягнення на турнірі включають 5 нагород світового рівня.