Суспільство

Кондуктор автобуса відмовився обслуговувати інваліда в Корабельному районі

Звернення та передала на виконання в КП ММР "Миколаївпастранс"

Цей материал також доступний

2 травня 2024 року у Facebook-групі “Contact Center при Миколаївській міській раді” Олена опублікувала своє повідомлення, розповідаючи про інцидент, що трапився в автобусі №1, коли кондуктор відмовився обслуговувати інваліда 2 групи:

 “У цьому автобусі кондукторка відмовилася вести інваліда 2 групи, який мав медичну довідку про інвалідність і паспорт громадянина України, що підтверджує його особу. Вона сказала, що необхідно мати тільки пенсійне посвідчення, кондукторка, напевно, не дуже освічена, оскільки не в курсі, що саме на підставі цієї медичної довідки дають пенсійне посвідчення в пенсійному фонді. Оригінал цієї медичної довідки залишається в інваліда по життєво важливих обставинах і є документом, що підтверджує його статус. Прошу звернути увагу на таких кондукторів, які поводяться по-хамськи та ображають і принижують людей. Напевно в таких ситуаціях найкраще викликати поліцію. Оскільки я вже не вперше стикаюся з таким хамським ставленням до людей саме на маршруті N1. Прошу керівників вжити заходів для поліпшення роботи ваших співробітників”.

Служба “Оперативного Реагування” зареєструвала звернення та передала на виконання в КП ММР “Миколаївпастранс” 3 травня 2024 року, яке буде знаходитись у роботі, ще 6 днів.

Читайте новини першими

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button