Суспільство

Прориви в Корабельному: водоканал реагує по мірі можливості через велике навантаження

Не завжди одразу з моменту виникнення аварій, але комунальники їдуть на допомогу

Цей материал також доступний

“Я вже не знаю, куди можна звернутись зі скаргою… По вул. Фруктовій, на перетині з вул. Литовченка тече річка: прорвало труби у двох місцях. Звісно, що весь район без води. Ми дзвонили в аварійну до водоканалу, і там сказали, що так як вихідний день, то ремонтувати вони не можуть, чекайте понеділка”,повідомив у суботу, 20 квітня 2024 року, мешканець Корабельного району міста Миколаєва Є.

“Прориває там періодично і часто, приблизно раз на тиждень”, – додав автор скарги.

Редакція Кorabelov.info звернулася з цього приводу по пресслужби водоканалу, де нас запевнили, що їхні працівники не могли сказати людям про неможливість ремонту у вихідний день, бо аварійні бригади працюють позмінно, а тому рятують місто від проривів постійно, незалежно від дня тижня.

“Ось сьогодні зранку ліквідували аварію на проспекті Корабелів, а після цього вже поїхали за вказаною в скарзі адресою. Намагатимуться закінчити ремонтні роботи якнайшвидше.

А взагалі-то дуже багато аварійних ситуацій в місті, тому буває, що прямо  одразу з моменту виникнення проривів комунальники не встигають відреагувати, але по мірі можливості – як тільки звільняються від попередніх робіт – їдуть на допомогу людям”, – кажуть на МКП “Миколаївводоканал”.

Нагадаємо, ми писали:
Брак кадрів і техніки, – водоканал пояснив, чому не ремонтує провал у Корабельному районі Миколаєва

Читайте новини першими

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button