СуспільствоТема дня

В Корабельном районі Миколаєва відновлять школу, зруйновану росіянами: перші фото проекту

Відбудова школи у Миколаєві: символ непохитної стійкості та інновацій

Цей материал також доступний

У Миколаєві представили амбітний концепт відновлення школи №48, яка зазнала значних пошкоджень від російського ракетного удару у 2022 році. Цей проект втілює не лише відбудову навчального закладу, але й має на меті створити освітній простір, який не матиме аналогів на півдні України.

Ініціатива відновлення школи була анонсована директором Департаменту архітектури та містобудування Миколаївської міської ради Євгеном Поляковим та архітекторкою Анною Кирій, які поділились своїм баченням у відеопублікації на YouTube.

Євген Поляков наголосив на значенні цього проекту: “Це найбільша школа у Миколаєві, найбільша у Корабельному районі. Наша мета – представити, як школа буде виглядати візуально, які параметри матиме. Навчання у Миколаєві має бути безпечним, очним, сучасним. Це наше майбутнє і без цього розвиток нашого міста, як сучасного міста, є неможливим”.

Архітектурний концепт передбачає збереження старої будівлі школи, надаючи їй нових сенсів, та будівництво сучасного корпусу з екологічним напрямком навчання. За словами Анни Кирій, на місці зруйнованої частини з’явиться новий корпус з експлуатованою зеленою покрівлею, підземним укриттям та енергоощадними технологіями.

Залучення коштів для реалізації проекту планується здійснити із США, при цьому наголошується, що на цей момент кошти з місцевого чи державного бюджету на проведення робіт не витрачали.

Після відбудови школа зможе прийняти на навчання 1326 дітей, ставши не просто навчальним закладом, а символом відродження та інноваційного підходу до освіти в Миколаєві.

Читайте новини першими

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button