СуспільствоТема дня

Збирали кошти на протезування тренера з Корабельного: благодійний матч у Миколаєві

Воїну Андрію Жовжеренко ампутовано ногу

Цей материал також доступний

У Миколаєві продовжується збір коштів на лікування учителя Миколаївської гімназії №43 ім. К.Ф. Ольшанського, розташованої в Корабельному районі, Андрія Жовжеренко, який отримав численні поранення на фронті 18 лютого 2024 року, захищаючи Україну від російських окупантів. Андрій Іванович після важких поранень переніс хірургічне втручання та втратив ногу.

Так, 9 квітня у місті відбувся благодійний футбольний матч, на якому збирали кошти на протезування військового, який є тренером з даного виду спорту.

“Війна принесла багато горя всім українцям, але ми не здаємось, адже в нашій єдності — наша сила. Це в черговий раз довели миколаївці, які сьогодні під час благодійного футбольного матчу збирали кошти на протезування тренера однієї з наших спортивних шкіл Андрія Жовжеренка. Він отримав важке поранення на фронті, але прагне повернутися до своєї роботи”, – повідомив міський голова.

Також мер висловив подяку організаторам цього матчу та всім, хто взяв у ньому участь.

“Дякую миколаївцям, які відгукнулись на заклик про допомогу Андрію Жовжеренку. І дякую захисникам, завдяки яким ми можемо проводити такі заходи.

Ми і надалі будемо підтримувати наших незламних воїнів, які стоять на захисті України”, – повідомив він.

Андрій Жовжеренко – відомий миколаївський футбольний тренер, колишній гравець футбольних команд «Суднобудівник», «Евіс», «Миколаїв» та «Олімпія» (Южноукраїнськ).

Нагадаємо, раніше ми повідомляли:

Читайте новини першими

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button