Політика

Україна та Польща затвердили домовленості щодо співпраці у сфері енергетики

На зустрічі сторони обговорили спільні заходи щодо реагування на пошкодження енергетичної інфраструктури

Цей материал також доступний

Під час зустрічі в рамках українсько-польських урядових консультацій у Варшаві заступник міністра енергетики України Микола Колісник провів зустріч з міністеркою клімату та природних ресурсів Польщі Пауліною Генніґ-Клоска та Спеціальним уповноваженим зі стратегічних енергетичних інфраструктурних проєктів Мацеєм Бандо, повідомляє Міністерство енергетики України.

На зустрічі сторони обговорили спільні заходи щодо реагування на пошкодження енергетичної інфраструктури, спричинені російськими обстрілами, та уклали Меморандум про співпрацю між країнами у сфері енергетики.

«Документ передбачає розроблення спільних програм та проєктів спільного інтересу, спрямованих на відновлення енергетичної інфраструктури, яка постраждала від війни, кроки для більшої інтеграції енергетичних ринків. Дякуємо Польщі за готовність створювати умови, які сприятимуть участі польських компаній у відновленні енергетичного сектору України», – зазначив заступник міністра енергетики України Микола Колісник.

Меморандум включає в себе спільну діяльність у напрямках розвитку екологічно чистих технологій, розширення розподіленої генерації енергії, транспортування природного газу та нафтопродуктів.

Особлива увага була приділена питанню енергетичної безпеки через поєднання ринків та просування розвитку екологічно чистої генерації енергії, створення спільних проєктів та розвитку міжнародних трансграничних сполучень.

Читайте новини першими

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button