Суспільство

Понад 26 млн грн від акцизного податку поповнили місцеві скарбниці Миколаївщини

Що на 4 млн грн більше, ніж за аналогічний період 2023 року

Цей материал також доступний

За перші два місяці 2024 року до місцевих бюджетів Миколаївщини надійшло 26,4 млн грн акцизного податку від реалізації алкогольних напоїв у роздрібній торгівлі, що на 4 млн грн більше, ніж за аналогічний період 2023 року. Про це повідомило Головне управління ДПС у Миколаївській області.

У податковій службі Миколаївщини стверджують, що для забезпечення адекватних надходжень акцизного податку до бюджетів необхідно забезпечити організацію легальної торгівлі підакцизними товарами на місцях.

“Нагадаємо, що перевірки закладів торгівлі та громадського харчування проводяться за скаргами громадян, у яких повідомляється про відмову суб’єкта господарювання проводити розрахунки за придбані товари (послуги) платіжною карткою, незастосування РРО/ПРРО при здійсненні розрахунків за продаж підакцизної продукції тощо.

Додамо, що суб’єкти підприємництва щомісячно сплачують п’ятивідсотковий акцизний податок з реалізації алкогольних напоїв у роздріб, маючи відповідні ліцензії. Платіж повністю зараховується до бюджету тієї територіальної громади, де здійснюється торгівля”, – говориться в повідомленні.

ДПС Миколаївщини висловила вдячність всім платникам акцизного податку, які діють у межах закону та сприяють значними внесками до місцевих бюджетів області.

Читайте новини першими

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button