СуспільствоТема дня

Накликаєте удари росіян, - Кім пояснив заклик не носити камуфляж у Миколаєві

У новітньому випуску телемарафону, глава Миколаївської ОВА Віталій Кім зробив наголос на небезпеці, яку несе за собою носіння камуфляжного одягу цивільними особами у Миколаєві та області. За його словами, така поведінка може привернути небажану увагу з боку ворожих сил.

Віталій Кім звернувся з проханням до мешканців не одягати військову форму без належної потреби. Основною причиною такого заклику є те, що надмірна кількість людей у камуфляжі може стати причиною помилкових висновків з боку росіян, що, в свою чергу, може призвести до небезпечних ситуацій.

“Я прошу це не робити, тому що ви накликаєте просто на рівному місці удар по якомусь цивільному об’єкті. Тому що росіяни мають багато інформації, але вони бачать щось і роблять свої помилкові висновки,” – пояснив Кім.

Відомо, що російські безпілотники періодично проводять розвідку над Миколаєвом, використовуючи камери для спостереження за містом. У цьому контексті, будь-які ознаки військової присутності можуть спровокувати небажані дії.

Голова Миколаївської ОВА також закликав утриматися від використання автомобілів, які можуть бути сприйняті як військові, аби мінімізувати ризики для цивільного населення.

Читайте новини першими

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button