ПолітикаСуспільство

"Майдан-3" як виклик для України: СБУ розкрила план гібридної війни росіян

У контексті повномасштабної війни, яку Росія розв’язала проти України, Служба безпеки України разом із Комітетом з питань розвідки при Президентові України висвітлює серйозні загрози національній безпеці, акцентуючи на спецоперації “Майдан-3”. Ця операція є частиною гібридної війни, спрямованої на дестабілізацію України зсередини та зменшення міжнародної підтримки країни.

Через два роки після розв’язання Росією повномасштабної загарбницької війни Україна постала перед об’єктивною загрозою існування як держави, як нації, як спільноти вільних та рівноправних людей.

В умовах свідомого відволікання світової суспільної уваги від тривалої та кривавої російсько-української війни керівництво країни-агресора вдалося до реалізації плану спланованих диверсійних дій, інформаційних спецоперацій та відвертих провокацій.

Стратегія ворога полягає у зриві мобілізації, поширенні дезінформації про нездатність України здобути перемогу та панічних настроїв серед населення, а також у підриві довіри між Україною та її міжнародними партнерами. Російські спецслужби використовують величезні ресурси для ведення інформаційних атак, що включають витрати на рівні 250 млн доларів лише для діяльності в мережі Телеграм, з загальним бюджетом спецоперації у розмірі 1,5 млрд доларів.

Мета росіян всередині України – деморалізувати українців, посіяти паніку серед населення, вбити клин між військовослужбовцями та цивільними, розсварити всіх з усіма, в тому числі представників політичного керівництва країни, громадянського суспільства.

Спецоперація «Майдан – 3» досягне своєї кульмінації у березні-травні 2024-го року, протягом найближчих тижнів ворог кине максимум зусиль на розповсюдження деструктивних для світової безпеки наративів і спроб розпалювання конфліктів – як всередині України, так і в інших точках світу, де є дієва підтримка України.

За задумом ворога, на першу половину червня ситуацію в нашій державі вдасться розхитати і тоді, скориставшись цим, Україні буде завдано військову поразку на сході, в цьому і є ключова ідея їх операції.

Важливість об’єднання зусиль для протидії цим загрозам не може бути переоцінена. Україна, її суспільство та міжнародні партнери закликаються до посилення спільного опору та вжиття безпекових заходів, особливо у сфері інформаційної безпеки, для ефективної боротьби проти глобальних загроз нової світової гібридної війни.

Читайте новини першими

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button