Суспільство

Мешканця Миколаївщини оштрафували на 3060 грн за спалювання сухих гілок

На порушника було накладено штраф у розмірі 3060 гривень

Цей материал також доступний

23 січня 2024 року в рамках інспекційного візиту на територію Мішково-Погорілівської сільської громади, представники Державної екологічної інспекції Південно-Західного округу виявили місцевого мешканця, який здійснював неконтрольоване спалювання сухої рослинності.

Ця діяльність громадянина кваліфікована як порушення згідно зі ст. 77-1 ч. 1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, що передбачає відповідальність за самовільне спалювання рослинності або її залишків. В результаті, на порушника було накладено штраф у розмірі 3060 гривень.

У зв’язку з цим інцидентом, представники інспекції звернулися до громадян із закликом проявляти екологічну свідомість та утримуватися від дій, які можуть порушувати права інших на безпечне і здорове навколишнє середовище.

Також було висловлено рекомендацію органам місцевого самоврядування активізувати інформаційно-роз’яснювальну роботу серед мешканців громади для забезпечення належної утилізації рослинних решток та запобігання подібним порушенням у майбутньому.

Читайте новини першими

Связанные статьи

Back to top button