Пригоди

Виправдовував збройну агресію РФ: на Миколаївщині чоловіку повідомили про підозру

Чоловікові загрожує до восьми років позбавлення волі за його дії.

Цей материал також доступний

Під проводом Первомайської окружної прокуратури було виявлено та оголошено підозру 53-річному жителю міста Первомайськ. Він звинувачується у діяльності, спрямованій проти державного суверенітету та територіальної цілісності України, у тому числі у виправданні та незаконному визнанні військового вторгнення Росії в Україну та у прославленні її учасників, що відповідає статтям 110, 436-2 Кримінального кодексу України.

Згідно з матеріалами розслідування, у лютому та березні 2023 року обвинувачений через заборонену в Україні соціальну мережу «Одноклассники» розповсюджував повідомлення, які закликали до зміни кордонів України та містили виправдання збройної агресії Росії, що розпочалася у 2014 році, та прославлення осіб, залучених до цієї агресії.

У ході обшуку в помешканні підозрюваного були знайдені та конфісковані ноутбук та мобільний телефон, які містили докази його протизаконної активності.

Попереднє розслідування проводиться Первомайським районним управлінням поліції за підтримки управління Служби безпеки України в регіоні.

Чоловікові загрожує до восьми років позбавлення волі за його дії.

Читайте новини першими

Связанные статьи

Back to top button