Пригоди

Отримав повістку та, щоб ухилитися від мобілізації, почав ходити до "Свідків Єгови": миколаївця засудили на 3 роки

Про це йдеться у вироку суду

Цей материал також доступний

У Хмельницькій області до 3 років позбавлення волі засудили уродженця Миколаєва, який отримав повістку та, щоб ухилитися від мобілізації, почав ходити до церкви “Свідків Єгови”. 6 травня 2023 року йому намагались вручити повістку для відправлення до військової частини. Чоловік категорично відмовився від повістки.

Про це йдеться у вироку Дунаєвецького районного суду Хмельницької області. На суді чоловік усе підтвердив та додав, що він категорично не хоче служити в армії. Він заявив, що це пов’язано із його релігійними переконаннями.

“Він усвідомлює, що у зв’язку з широкомасштабною збройною агресією російської федерації проти України на території України оголошено загальну мобілізацію. Проте, він категорично відмовляється від проходження військової служби за мобілізацією та відправлення у військову частину. Він відвідує збори релігійної організації “Релігійний центр Свідків Єгови в Україні”, за релігійними переконаннями категорично відмовляється від призову на військову службу”, – йдеться у матеріалах суду.

На суді свідок пояснив, що він є прихожанином “Свідків Єгови”. Він зазначив, що підозрюваний від травня 2023 року дійсно почав ходити до їхньої церкви, проте не є прихожанином цієї релігійної організації.

Суд визнав чоловіка винним за ст.336 КК України та засудив до 3 років позбавлення волі. Цей вирок можна оскаржити в апеляційному суді.

Читайте новини першими

Связанные статьи

Back to top button