Суспільство

"Спочатку прилетить, а потім тривога", - Сєнкевич про те, чому в Одесі школи працюють, а в Миколаєві - ні

Сьогодні ніхто не може гарантувати безпеку нашим дітям

Цей материал також доступний

Головна проблема, яка заважає дітям в Миколаєві повернутися до офлайн навчання – це балістична загроза з боку рф. Про це міський голова Олександр Сенкевич розповів під час свого інтерв’ю одеським журналістам «Думської» в проєкті «Backstage», відповідаючи на питання: чому ж на відміну від Одеси в Миколаєві все ще не працюють в режимі офлайн школи.

“Все дуже просто. Сьогодні ніхто не може гарантувати безпеку нашим дітям. Я готовий відповідати за готовність шкіл, за опалення, за воду, все інше… Ми в зоні досяжності балістичних снарядів, це означає, що спочатку «прилетить», а потім увімкнеться тривога. Одеса немає. До Одеси поки що долетить, воно пролетить через Миколаїв, полетить морем, і всі розумітимуть, що вилетіло. А по Миколаєву вони з Херсонської області вистрілять, і після вибуху ми зможемо запустити тривогу”, – сказав мер.

Міський голова також, пояснив, у зв’язку з такою ситуацією ніхто якщо відчиняться для офлайн навчання школи не візьме на себе відповідальність.

“У нас взагалі такий «прикол» є, що коли ти чуєш сирену, то вибуху скоріше за все не буде, а коли ти чуєш вибух, то скоро включать сирену. Тобто головна проблема, що сьогодні у Миколаєві ніхто не може взяти на себе відповідальність: ні поліцейський, ні прокурор, ні органи місцевого самоврядування, ні голова обласної адміністрації Віталій Кім. Ніхто не готовий брати відповідальність за життя чужих дітей у тому стані, у якому це відбувається, – зазначив Олександр Сєнкевич.

Читайте новини першими

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button