Пригоди

Іноземні ЗМІ готують фейки проти Зеленського та Залужного, - ГУР

Проте, за даними розвідки, щось нове у цих повідомленнях навряд чи буде

Цей материал також доступний

Іноземні засоби масової інформації готують дезінформаційну кампанію проти вищого військово-політичного керівництва України, зокрема проти президента Володимира Зеленського та головкома ЗСУ Валерія Залужного. Про це у коментарі LIGA.net заявив представник української розвідки Андрій Юсов.

“Ми бачимо, наскільки активно і з яким задоволенням російська пропаганда смакує тему можливого конфлікту між військовим та політичним керівництвом України. Звичайно, вона буде у різний спосіб, в різних інтерпретаціях і далі намагатись поширювати ці тези”, – сказав Юсов.

За його словами, росія надалі просуватиме наративи про “надмірну корумпованість України, відсутність мотивації українців до спротиву, невмотивованість українського війська” та інші теми, щоб внести розкол між Україною та західними союзниками.

Крім того, ворог збирається дискредитувати “окремих представників військово-політичного керівництва України, які відповідають за переговорний процес щодо продовження і підтримки України”. Проте, за даними розвідки, щось нове у цих повідомленнях навряд чи буде.

“Наші партнери проходять важливий етап ухвалення наступних рішень продовження допомоги України. Будуть ті самі звинувачення, які мали б допомогти опонентам підтримки України у їх аргументації”, – пояснив Юсов, додавши, що Головне управління розвідки вже знає, про які ЗМІ йдеться, але поки що не розголошує цього.

Раніше Центр протидії дезінформації при РНБО повідомляв, що провокації готують іноземні журналісти, які мають досвід роботи в Росії, зокрема за часів початку правління диктатора володимира путіна (у 2000-х роках).

“Україна працює, в тому числі – з партнерами, на випередження подібного роду провокації. Слід розуміти, що ІПСО – це далеко не завжди якась лінійна річ, коли йдеться про просто платне розміщення матеріалу чи використання якогось агента впливу. Це завжди комплекс заходів, і часто люди можуть бути переконані, що вони нічого поганого для країни чи для європейської спільноти не роблять”, – резюмував він.

Читайте новини першими

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button