Пригоди

«Пункти незламності» у Миколаєві готові до роботи: за необхідності розгорнуть додаткові місця

Виконком ухвалив відповідне рішення

Цей материал також доступний

Виконавчий комітет Миколаївської міської ради ухвалив рішення про розгортання в місті «Пунктів незламності». Про це розповів заступник Миколаївського міського голови Анатолій Петров, передає пресслужба міської ради.

«Комунальні установи міста підготували 25 «Пунктів незламності», які відповідають протоколу Кабінету Міністрів України щодо того, що там має знаходитись. Там має бути розгорнута мережа: генератори, пальне, обігрів. Тобто повністю має бути забезпечене перебування там людей у надзвичайній ситуації», – зазначив Петров.

Пункти знаходяться у всіх чотирьох районах Миколаєва, на них складено паспорти та визначено відповідальних. Перелік всіх пунктів можна знайти за посиланням.

«Якщо буде надзвичайна ситуація та сильне пошкодження критичної інфраструктури, ми зробили запас наметів, які надуваються протягом 10 хвилин, вони забезпечені також генераторами, пушками для обігріву. За необхідності ми можемо до 25 пунктів додатково розгорнути в кожному районі міста, вони можуть вміщати близько 60 чоловік», – повідомив заступник міського голови.

Що стосується допомоги безхатченкам в зимовий період, то на постійній основі в Миколаєві працює центр реінтеграції на вул. Круговій. Також по місту є чотири територіальні центри, де відкривають пункти обігріву. Там також буде видаватись гаряча їжа та одяг. Додатково в усіх районах є запас наметів, які можуть бути розгорнуті, якщо температура впаде нижче 10-15 градусів морозу.

Читайте новини першими

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button