ПригодиТема дня

"Пішов у вічність": під час обстрілу Миколаєва загинув захисник країни Олександр Бойко

Вічна памʼять і вічна слава українському Воїну!

Цей материал також доступний

29 вересня 2023 року в результаті ракетного обстрілу аеродрому в місті Миколаєві загинув старший механік інженерно-авіаційної служби авіаційної ескадрильї, молодший сержант Олександр Бойко. Герою назавжди залишиться 28 років. Про це повідомляє Слов’янська МВА.

Олександр народився 29 квітня 1995 року в Слов’янську. Навчався у школах №15 та №5. У 2011 році вступив до Слов’янського коледжу транспортної інфраструктури, у 2015 – до Національного авіаційного університету ім. М. Є. Жуковського (м. Харків).

У грудні 2013 року був прийнятий на військову службу за контрактом. Проходив її у Севастополі. Після анексії Криму у 2014 році Олександр залишився вірним присязі та став учасником відомих подій, коли 50 українських військових під командуванням полковника Юрія Мамчура вийшли назустріч озброєним російським окупантам, які блокували аеродром Бельбек та дорогу до військової частини. Українські герої співали гімн, тримаючи в руках бойовий прапор своєї бригади та прапор України. Озброєні російські загарбники, намагаючись залякати українських військових, відкрили вогонь у повітря, але мужні, нескорені українські воїни продовжили свій рух.

Після цього Олександр продовжив служити у ЗСУ, захищаючи незалежність та територіальну цілісність України. Був неодноразово нагороджений, зокрема нагрудним знаком «За зразкову службу», який отримав у 2022 році особисто від Міністра оборони України Олексія Резнікова.

захисник Олександр Бойко

Рідні та близькі пригадують Олександра як надзвичайно світлу та доброзичливу людину, патріота, для якого його побратими були справжньою родиною.

В Слов’янську у Героя залишились батьки та старший брат. Без батька буде зростати його 5-річна донька.

Прощання з Олександром Бойко відбудеться у середу, 4 жовтня.

Розділяємо з рідними біль невимовної утрати. Вічна памʼять і вічна слава українському Воїну!

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button