ПригодиСуспільство

Смердючий дим "невідомого походження" накрив Корабельний та інші райони Миколаєва

У ДСНС не знають, через що задихається місто

Цей материал також доступний

Миколаїв ще з ночі 22 вересня 2023 року накрило смердючим туманом, на що скаржаться мешканці усіх районів міста, перш за все Корабельного. Тут неприємно пахне чимсь паленим – чи то пластиком, чи то якимись відходами – дуже часто, в тому числі кілька останніх днів.

“Що горить так смрадно у Корабельному районі?.. Воняє паленим пластиком… Ще з ночі”, – питають люди. “Пожежа на міському сміттєзвалищі”, – припустили одні. “Це просто туман”, – стверджують інші. Але більшість скаржаться на невиносимий сморід. “Що це за дим, що аж очі виїдає і дихать не можна???”, – не розуміють місцеві мешканці.

Корабельний район накрило смердючим димом

При цьому у Державній службі з надзвичайних ситуацій не підтвердили версію, що причиною смороду може бути пожежа на міському полігоні побутових відходів.

“Міське сміттєзвалище не горить, нічого не горить в Миколаєві”, – відповіли на питання “Корабелів.інфо” в пресслужбі обласної ДСНС, зазначаючи, що невідомого походження сморід стоїть не тільки в Корабельному, але і в інших районах.

Проте така відповідь явно не влаштовує миколаївців.

“І що? Нікому немає справи??? Що щодо захисту навколишнього середовища??”, – обурені містяни.

“Дивно…  Я думав, що якщо підняти дрон у небо, то за 5 хвилин можна виявити джерело цього задимлення. Чи я не правий?”, – запитує один з миколаївців.

“Смердить не тільки сьогодні! Таке враження, що палять шини! І, до речі, це продовжується не перший рік! Палять вночі дуже часто! До кого звернутися, щоб знайшли цих “підприємців”?”, – питає мешканка Корабельного району Олена Г.

“В основному, палить щось приватний сектор, до людей не доходить, що коли нема компостної кучі, то це все або закопувати треба, або вивозити… Всім плювать, поліція навіть виїзжати не буде”, – стверджує інший.

Связанные статьи

Один комментарий

  1. Це цілодобово димить підприємство при вихзді з міста на Нову Одесу напроти АЗС VOG.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button