Пригоди

У Росії зараз залишається щонайменше 585 ракет, - ГУР

Росія зараз має щонайменше 585 ракет (без урахування Х-22), які стріляють на відстань понад 500 кілометрів і якими ворог найчастіше атакує різні регіони України.

Про це повідомив заступник начальника ГУР Міноборони генерал-майор Вадим Скибіцький, передає РБК-Україна .

За його словами, Головне управління розвідки Міністерства оборони дуже ретельно відстежує все, що пов’язане із запасами ракет у ворога та їх виробництвом.

“Якщо говорити про балістичні та крилаті ракети “Іскандер”, то, за нашими даними, їх зараз приблизно 270 одиниць. Запаси “Калібрів” – це орієнтовно 140 ракет. Х-101 у них менше, в той же час загальна кількість Х-101 , Х -555 та Х-55 з бойовою частиною, то, за нашими підрахунками, їх близько 100 ракет”, – сказав Скибицький.

Крім того, за його словами, у росіян у запасах може бути ще приблизно 75 одиниць “Кинджалів”.

Представник ГУР додав, що сьогодні росіяни менше використовують Х-101, порівнюючи з восени минулого року. Тому є дві причини. По-перше, вони змушені враховувати критичну межу, тобто економити запаси цих ракет.

“Адже, згідно з планами, росіяни можуть виробляти близько 40 ракет Х-101 щомісяця, але ми вже чітко знаємо, що ці плани у них не виконуються. Насамперед це пов’язано з дефіцитом іноземних комплектуючих. Другий фактор – Росія намагається накопичити запаси цих ракет , які вважаються більш точними та ефективними, якщо порівнювати, наприклад, із крилатими ракетами Х-555, Х-22 або навіть “Калібрами”, які ми успішно збиваємо”, – пояснив Скибицький.

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button