ПригодиСуспільствоТема дня

"Халатність лікарів": мешканка Корабельного району звинувачує медиків у втраті своєї мами

"Покарана лише моя молода та здорова ще тиждень назад мамочка..."

Цей материал також доступний

2,5 дні від життя до смерті провела моя мама в міській клінічній лікарні №5, розташованій у Корабельному районі м. Миколаєва”, – з болем та скорботою, а ще з бажанням покарати винних медиків звернулася до редакції Кorabelov.info місцева мешканка:

“17.07.23 моя мама Сопронюк Тетяна Михайлівна (1970 р.н.) приїхала до рідного Миколаєва для планової операції – тотальної гістеректомії з придатками. Станом на 26.07.23 була обстежена в повному обсязі (з передопераційного епікризу консиліуму лікарів: Шапошнікова Алла Володимирівна, Брядко Олександр Вікторович, Стеценко В.Г.).

Алла Шапошнікова
Алла Шапошнікова (фото з мережі Інтернет, надане дочкою померлої пацієнтки)

27.07.23 моїй мамі було успішно проведено операцію (зі слів гінеколога-хірурга Шапошнікової Алли Володимирівни). Одразу після операції стан моєї мами був важким, але всі симптоми: відсутність сечі навіть шляхом катетеризації, тахікардія, підняття температури тіла, блювота, низький тиск не були замічені лікарями для встановлення діагнозу на ранній стадії. 28.07 переведена до ВАІТ (реанімація), та 29.07 стан моєї мами стрімко погіршувався. З 29.07 в записах історії хвороби йшла мова про високу ймовірність летального наслідку. Також аж 29.07 було взято аналіз на прокальцитонін (діагностика сепсису, септичних ускладнень, бактеріальної інфекціі). Результат становив 63.1 при нормі <0.1 нг/мл. Консиліумом (Шапошнікова, Брядко та черговий анастезіолог?) було встановлено діагноз СЕПТИЧНИЙ ШОК – найтяжчий прояв сепсису“.

30.07 о 03:10 мою маму було переведено на ШВЛ
10:23 – зупинка серцевої діяльності
11:05 констатована смерть.

Зараження сепсисом під час хірургічного втручання входить в список медичної халатності, і винні мають бути покаранні. Я розумію, що мені, людині далекій від медицини, на жаль, довести халатність лікарів практично неможливо. В історії хвороби багато виправлень, дописів та «помилково» вклеїних чужих аналізів. Покарана лише моя молода та здорова ще тиждень назад мамочка і наша родина від такої тяжкої утрати…

Чекаю зараз на діяльність головного лікаря Миколаївської лікарні №5 Тереньтьєвої Олени Вікторівни, якій я написала скаргу, та правоохоронних органів, куди я також вже звернулася”, – повідомила нам донька померлої Тетяни Михайлівни Сопронюк, яка також збирається поїхати з цим питанням до міського та обласного управлінь охорони здоров’я.

Редакція Кorabelov.info звернулася до керівництва міської лікарні №5 за коментарем щодо описаної трагедії. Як повідомили нам в адміністрації медзакладу:

“Факт такий є, на жаль. Наразі відбувається розбір даного випадку адміністрацією лікарні. Буде лікарсько-кваліфікаційна комісія (ЛКК) розбиратися, буде винесений остаточний діагноз причини смерті. Поки все попередньо. Ще не всі прийшли аналізи, чекаємо на результати посівів, гістології…”

Нагадаємо, ми писали:

Связанные статьи

Один комментарий

  1. Халатність у всіх медичних закладах.А також не витримання санітарних умов та стерилізації .Відверто нема поваги до хворих та їх родичів.Вітсутність будь-якого державного контролю за роботою медзакладів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button