Пригоди

За тиждень ЗСУ звільнили майже 15 квадратних кілометрів

З початку контрнаступальних дій - більше 240 квадратних кілометрів

Цей материал також доступний

За минулий тиждень Сили оборони звільнили ще 14,6 квадратних кілометрів української землі від окупантів, про що повідомила заступниця міністра оборони України Ганна Маляр.

За її словами, протягом минулого тижня на різних напрямках фронту між нашими та ворожими військами відбулось понад 170 боїв.

Противник і надалі зосереджує основні зусилля на Куп’янському, Лиманському, Бахмутському, Авдіївському та Мар’їнському напрямках, тривають важкі бої.

На Куп’янському напрямку противник штурмував та здійснював пошук слабких місць в нашій обороні. Активно намагався наступати в районах південніше Новоселівського з метою витіснення наших підрозділів за бар’єрний рубіж річки Оскіл. Але безуспішно. Наші сили оборони потужно стримують ворожі війська.

На Лиманському напрямку противник також намагався наступати вів дії з метою витіснення наших військ в районі Серебрянського лісу. Всі дії ворога безсуспішні.

На Бахмутському напрямку ворог протягом тижня всіма силами намагався зупинити наш наступ, але наші оборонці поступово просувались. Звільнена площа на Бахмутському напрямку загалом складає 37 квадратних кілометрів. За тиждень звільнено 2 квадратних кілометри.

На Авдіївському, Мар’їнському напрямках противник зосереджував основні зусилля на веденні наступальних дій з метою встановлення повного контролю над населеним пунктом Мар’їнка та оточення населеного пункту Авдіївка – успіху не мав. Під щільним вогнем авіації та артилерії Сили оборони України звільнили населений пункт Старомайорське Донецької області.

На Півдні Сили оборони України продовжують ведення наступальної операції на Мелітопольському та Бердянському напрямках. На напрямку Мала Токмачка, Роботине Запорізької області мали успіх, закріплюються на досягнутих рубежах.

Звільнена площа складає 204,7 квадратних кілометрів. Збільшено за тиждень на 12,6 квадратних кілометрів.

На вказаних територіях тривають заходи з розмінування місцевості.

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button