ПолітикаСуспільство

Миколаївщину та Одещину відвідав Зеленський: він відзначив медиків державними нагородами

Про це повідомляє Офіс Президента. ВІДЕО

Цей материал також доступний

Під час робочої поїздки до Одеси та Миколаївської області в День медичного працівника Президент України Володимир Зеленський відвідав медзаклади.

Про це повідомляє Офіс Президента.

У хірургічному відділенні лікарні в Миколаєві Глава держави поспілкувався з дітьми, які лікуються після мінно-вибухових травм, яких вони зазнали під час обстрілів регіону російськими окупантами.

Володимир Зеленський поспілкувався з медичними працівниками та привітав їх із професійним святом. Як зазначив Президент, держава має ще більше цінувати медиків і покращувати умови їхньої важливої роботи.

– Знаю, у яких безпекових умовах ви працюєте. Хочу подякувати вам за велику роботу, за те, що повертаєте до життя дітей, зокрема з інших регіонів, які є нашим майбутнім, – сказав він.

Володимир Зеленський також вручив державні нагороди військовим і цивільним. Зокрема, військові медики отримали від Президента ордени “За мужність” III ступеня та ордени Данила Галицького.

В Очакові Глава держави відвідав стабілізаційний медичний пункт, де отримують допомогу захисники України, поранені на передовій. Президент ознайомився з медичною технікою та роботою лікарсько-сестринської бригади. Глава держави оглянув обладнання палат, стоматологічний кабінет, лабораторію та хірургічне відділення медпункту.

В Очакові Володимир Зеленський також вручив військовим медикам ордени “За мужність” III ступеня, орден Данила Галицького, медалі “За військову службу Україні” та “За врятоване життя”.

Зокрема, в одному з таких закладів Одеси створено сучасне відділення для військовослужбовців на 30 ліжок, що вже сьогодні дає змогу українським воїнам проходити відновлювальне лікування. Володимир Зеленський поспілкувався із захисниками, які перебувають на реабілітації в закладі, побажав їм здоров’я та якнайшвидшого відновлення.

В ОП розказали, що Володимир Зеленський оглянув руйнування Спасо-Преображенського кафедрального собору, завдані внаслідок нещодавнього масованого російського обстрілу цивільної інфраструктури та історичного центру Одеси.

“Главі держави розповіли про масштаб руйнувань храму та його поточний стан. Президента поінформували, що нині фахівці мають визначити можливості відновлення споруди. Готовність долучитися до відбудови Спасо-Преображенського собору виявили іноземні партнери”, – йде мова у повідомленні.

Читайте новини першими

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button