Пригоди

Порушення на 260,6 млн: Держаудитслужба перевірила закупівлі на Миколаївщині

Замовники відмінили торги по 19 процедурах та розірвали 21 договір

Цей материал також доступний

Впродовж січня-травня 2023 року Управлінням Південного офісу Держаудитслужби в Миколаївській області проведено 115 моніторингів закупівель та 16 перевірок закупівель, під час яких контролем охоплено 144 процедури закупівель на суму 420,2 млн грн.

Більше ніж половина процедур пройшла з порушеннями, про це повідомили в Управлінні Держаудитслужби в Миколаївській області.

“При проведенні моніторингу встановлені порушення у сфері закупівель на загальну суму понад 260,6 млн грн. За результатами проведених моніторингів замовники відмінили торги по 19 процедурах на суму 23,9 млн грн та розірвали 21 договір на суму 62,4 млн грн.”, – повідомляють у відомстві.

Перевірками закупівель охоплено 29 процедур закупівель на суму 82,3 млн грн. Були виявлені порушення законодавства щодо безпідставного збільшення ціни за одиницю товару, нестачі, нецільові та інші незаконні витрати встановлено при виконанні 9 договорів на загальну суму понад 13 млн грн.

Матеріали семи перевірок закупівель передані до правоохоронних органів, за розглядом яких розпочато три досудові розслідування. Долучено до кримінального провадження сім матеріалів.

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button