Спорт

На Миколаївщині засудили ухилянта: покарали умовним терміном

За ухилення від призову на військову службу під час мобілізації засуджено 26-річного мешканця Вознесенського району.

Про це повідомляє прес-служба Миколаївської обласної прокуратури.

Прокурор Єланецького відділу Вознесенської окружної прокуратури підтримав публічне звинувачення у кримінальному провадженні 26-річного мешканця с. Возсійське Вознесенського району за фактом ухилення від призову на військову службу під час мобілізації (ст. 336 КК України).

У суді довели, що чоловік перебував на обліку у територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки як військовозобов’язаний.

Після оголошення проведення загальної мобілізації у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України обвинувачений пройшов медичний огляд військово-лікарської комісією і був визнаний придатним до військової служби з мобілізації.

Отримавши повістку для відправки до військової частини, з метою ухилення від проходження військової служби під час мобілізації, він без поважних причин у січні поточного року не прибув до районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, внаслідок чого порушив процес комплектування Збройних Сил України під час мобілізації..

Суд визнав чоловіка винним у інкримінованому йому кримінальному правопорушенні та призначив покарання у вигляді позбавлення волі строком на 3 роки, звільнивши від відбування покарання із встановленням випробувального строку на 1 рік.

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button