Невдоволений Кім анонсував перевірки у всіх медзакладах Миколаївщини

Очільник Миколаївської ОВА Віталій Кім незадоволений ситуацією, що сталася у Лікарні швидкої медичної допомоги. Він заявив, що його заступник та керівник обласного управління охорони здоров’я недопрацювали, адже доповідали йому, що у лікарні все добре. Тепер він анонсував перевірки щодо впровадження медреформи у миколаївських лікарнях.

Про це він заявив під час засідання сесії Миколаївської міської ради 27 квітня, передає кореспондент “ПН“.

— Ситуація була на контролі. Я не звинувачую. Це недопрацювання, в тому числі мого заступника та облздоров’я у тому, що стосується цієї реформи. Складне завдання, але треба було працювати. Мало бути реорганізовано два хірургічних відділення (в ЛШМД, – ПН), доповідали, що все добре і таке інше. Але, щоб тут не розвозити кашу по тарілці, можу сказати, що результат на табло: лікарів там втратили, одного чи декількох, – завив Кім.

Він також попросив, щоб у програмі по виділенню фінансової допомоги медикам передбачили не тільки “компенсування втраченого, але й знайшли ще лікарів, які нам потрібні”. Зокрема, він закликав запросити нових спеціалістів з інших регіонів та захохочите їх працювати в Миколаєві.

— І тоді це буде робота. А то зараз, як статисти: обґрунтували, чому це сталося. Це нікого не цікавить. Цікавить лише якісна медична допомога для людей. Будь ласка, прорахуйте, скільки лікарів втратили, скільки нам необхідно лікарів, і займіться пошуком лікарів, можливо, за додаткові гроші, які проголосують депутати у майбутній програмі. Я не розумію, чому цієї програми досі не існує, — додав він.

Окрім цього Ваталій Кім додав, що на обласному рівні створена спеціальна комісія, яка перевірить впровадження медичної реформи у Миколаєві та області. Також проаналізують всіх лікарів, кого звільнили, яких спеціалістів не вистачає.

— Я невдоволений тим, що мені доповіли одне, а виконали інше. Будуть перевірені зараз на оптимальний склад, нестачу всі лікарні у той спосіб, який я визначу. Місто до цього запрошено, — сказав він.

Також Віталій Кім запропонував долучитися до цієї роботи й депутатів Миколаївської міськради.

Читайте новини першими

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button