Пригоди

"Треба набратися терпіння", - ОК "Південь" про імовірний перехід ЗСУ на лівобережжя Херсонщини

Умови військової операції вимагають інформаційної тиші

Цей материал також доступний

Збройним силам України, ймовірно, вдалося зайти на лівий (східний) берег Херсонської області. Такого висновку дійшли аналітики Американського Інституту вивчення війни (ISW). Спираючись на геолокаційні кадри, які надали російські “воєнкори” та блогери в суботу, 22 квітня.

За даними аналітиків, росіяни, ймовірно, не контролюють деякі острови в дельті Дніпра на південний захід від Херсона, що свідчить про можливе просування українських військ на ці острови.

Однак незабарився коментар від ОК «‎Південь» про імовірний перехід ЗСУ на лівобережжя Херсонщини. Речниця Сил оборони півдня України Наталія Гуменюк не спростувала і не підтвердила заяву ISW про про просування ЗСУ.

«Я хочу, щоб всі зрозуміли, що дуже складна робота триває, коли треба пересікти таку перешкоду як Дніпро. Коли лінія фронту проходить такою широкою потужною річкою… Тому умови військової операції вимагають інформаційної тиші до тих пір, коли не буде безпечно для наших військових. Тому треба набратися терпіння навіть найкращим «студентам» Інституту вивчення війни», – повідомила в телемарафоні Наталія Гуменюк.

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button