Політика

Зеленський побажав путіну провести залишок життя в підвалі та з відром замість туалету

Президент України Володимир Зеленський побажав російському диктатору володимиру путіну пережити такі ж тортури, яким піддали окупанти жителів села Ягідне в Чернігівській області.

У річницю звільнення села Ягідне на Чернігівщині туди завітав Президент Зеленський. Глава держави поспілкувався з місцевими жителями, які пережили жахіття окупації. Під час візиту Зеленський особисто побував у “підвалі смерті”. Площа приміщення складає 197 квадратних метрів. Під час окупації села російські військові силоміць утримували там 367 людей. Серед жителів у підвалі було 50 дітей та кілька немовлят, найменшій – півтора місяця. Через нелюдські умови 11 людей померли, не витримавши задухи, ще 10 жителів розстріляли загарбники.

– Можу додати тільки одне: все це можу побажати президенту росії, провести залишок свого життя у підвалі, із відром замість туалету, – сказав Зеленський.

Він також подякував жителям села за відвагу та за те, що змогли дочекатися наших воїнів, розповісти усьому світу про трагедію, яку принесла росія.

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button