Пригоди

Вербував дітей і знімав порнографію: фотографа засудили до 9 років в'язниці

Жителя Київської області засудили до 9 років в’язниці. Фотограф виготовляв і поширював порнографію, а також вербував малолітніх.

Про це повідомляє Офіс Генерального прокурора.

Вину чоловіка в суді довели ювенальні прокурори. За даними слідства, фотограф вербував малолітніх дітей з метою їхньої експлуатації в порнографії.

Фотограф протягом 2013 – 2020 років працював на святах в одному з міст Київської області. Користуючись довірою вихователів, залишався сам на сам із малолітніми дівчатками.

“Він змушував дітей ставати в змодельовані ним сексуальні пози і знімав це для збуту в інтернеті. За весь час чоловік виготовив близько 10 тисяч фото та відео файлів дитячої порнографії. У кримінальному провадженні встановлено 43 дитини”, – повідомили у відомстві.

“За ці послуги він платив дівчаткам від 100 до 300 гривень. У кримінальному провадженні встановлено 43 потерпілих дитини”, – зазначили в Офісі Генпрокурора.

За скоєне жителю Київщини призначили 9 років за ґратами. Також відомості щодо нього планують внести до Єдиного реєстру осіб, засуджених за злочини проти статевої свободи та статевої недоторканності малолітніх.

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button