Суспільство

На Миколаївщині чоловік урятував 16-річну дівчину, яка провалилася під лід на озері

У вівторок, 7 лютого, у Первомайську місцевий житель Олександр Журавленко врятував 16-річну дівчину, яка провалилася під лід на озері Фрегат.

Про це повідомляє ГУ ДСНС України в Миколаївській області.

“16-річна Христина йшла льодом і на відстані близько 15 метрів від берега провалилася. Олександр Журавленко, місцевий мешканець, який у цей час гуляв берегом уздовж озера з онукою, почув заклики дівчини про допомогу. Чоловік, не вагаючись, кинувся на порятунок. Добравшись до неї, Олександр теж провалився під лід, але не втратив мужності. Перебуваючи в крижаній воді, він підхопив дівчину і потягнув до берега”, – йдеться в повідомленні.

Біля берега чоловікові та дівчині допомогли інші перехожі, які стали свідками події.

Дівчину госпіталізували до медичного закладу з попереднім діагнозом легке переохолодження, де вона проходить обстеження і медики надають їй усю необхідну допомогу.

“Олександр Журавленко щасливий, що опинився поруч і зміг врятувати юне життя. Пишаємося вчинком справжнього чоловіка та нагадуємо жителям нашого краю про те, що вода не пробачає помилок, а прогулянки нестійкими крижаними водоймами небезпечні, особливо якщо крига тонка”, – додали в ДСНС.

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button