Суспільство

У Миколаївобленерго розробляють новий погодинний графік відключень електрики

Він дасть змогу забезпечити справедливий розподіл відключень

На сьогодні узгоджується оновлений погодинний графік відключення для Миколаївської області – надалі під час відключення керуватимуться саме ним у роботі, про що повідомили в “Миколаївобленерго”.

“Змінюється кількість черг!!! Такі вказівки є в інструкції від Міністерства енергетики України – замість 3 черг у графіку погодинних відключень стає 6 черг. Кожна з них ділиться на складові (підчерги), які стануть найменшою одиницею під час задіяння оновленого графіка. Підчерги змінюватимуть одна одну РІВНОМІРНО І ПОСЛІДОВАТЕЛЬНО. Ми намагалися максимально зберегти звичні вже години відключення, закріплені за вашою адресою, проте зміни все ж таки є, тож ПОТРІБНО ЗАНОВО НАЙТИ СЕБЕ В ЧЕРЕЖІ ТА ПОДОЧЕРЕЖІ“, – сказано в повідомленні.

На прикладі: споживачі, які раніше входили до 1-ї черги погодинного графіка, тепер розподілені між 1-ю і 2-ю чергами. “ЧЕРВОНИЙ” ГОДИННИК ДЛЯ НИХ ЗАЛИШАЄТЬСЯ ТИМ САМИМ, ЩО БУВ!

“Знання своєї почерги дасть змогу орієнтуватися в імовірності відключень саме вашої адреси в певний проміжок часу. Знаємо, поки звучить страшно, але оновлений графік покликаний забезпечити СПРАВЕДЛИВИЙ розподіл відключень, водночас не змушуючи нікого сидіти без електропостачання “за компанію”, – йдеться в повідомленні.

Ось –
посилання
на ПОПЕРЕДНІЙ оновлений графік (він ще може трохи змінитися). Обленерго поки що здійснює відключення за старим документом, а з окремим повідомленням підприємство вийде, коли остаточно узгодять і перейдуть на новий варіант.

Також в обленерго повідомили, як приблизно працюватиме новий графік.

“Змоделюємо ситуацію: 6 година ранку. За новим погодинним графіком найближчі 2 години (06.00-08.00) – “червоні” для 1 черги (вона охоплює 1.1. і 1.2. почергово) і 2 черги (2.1., 2.2. і 2.3.). Диспетчер розраховує, що для входження у виділені на цей момент ліміти достатньо відключити підчерги 1.1, 1.2. і У ВИПАДІ НЕОБХІДНОСТІ – 2.1. Відповідне повідомлення ми доводимо до вашого відома. Це означає, що у споживачів 1.1. та 1.2 ЕЛЕКТРОПОНАБІЖАННЯ БУДЕ ВІДСУТНЕНО з 6-ї до 8-ї години ранку. Підчерговість 2.1. відключать у разі додаткового дефіциту потужності.

Йдемо далі. Припустимо, була необхідність і підчергу 2.1 теж довелося відключати. НАСТУПНОГО РАЗУ, коли настануть “червоні” години 1 і 2 черги (ми всі вже знаємо, що це 12.00 – 14.00), ПЕРШИМИ В ЧЕРГІ НА ВИКЛЮЧЕННЯ будуть підчерги 2.2. и 2.3.! Якщо їх буде недостатньо, “заходимо на друге коло” – задіюємо 1.1. І так далі.

Ця циклічність зберігатиметься не протягом 1 доби, а на постійній основі – знаючи свою чергу та підчерговість, можна буде прогнозувати ймовірність відключення, до того ж це забезпечить більш рівномірний розподіл знеструмлення між споживачами”, – додали на підприємстві.

 

 

 

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button