Суспільство

Миколаїв поки не готовий до відновлення, оскільки перебуває в зоні ураження С-300 і С-400, - мер

"Тому зараз ми займаємося бюрократією", - Олександр Сєнкевич

Мер Миколаєва Олександр Сєнкевич розповів про роботи з відновлення міста після російських обстрілів. Про це йшлося в ефірі Нацмарафону в середу, 1 лютого 2023 року:

“Місто дуже постраждало, але після деокупації Херсона прильотів стало менше. Ми хочемо стати одним із прикладів із відновлення міста, але поки що ми не відновлюємо його, оскільки перебуваємо в зоні ураження С-300 і С-400.

На жаль, зараз поки що немає будівельних компаній, які готові щось будувати і відбудовувати. Тому зараз ми займаємося бюрократією і цими паперовими моментами, які потрібно зробити до відновлення.

До війни в Миколаєві була одна з найкращих геоінформаційних систем, на які ми налагоджували різні шари – від люків до земельних ділянок. Ми зробили окремий шар, спільно з Київським інститутом економіки наносимо на нього всі порушення і потім даємо оцінку втрат, що є в місті. Це є в електронному варіанті, ми робимо супутникові знімки і з дронів, робимо опис цих об’єктів у таблиці. Також ми розробляємо новий генплан спільно з ЮНІСЕФ і з Данією”, – розповів Сєнкевич.

Зазначимо, що в Києві та області тривають відновлювальні роботи, хоча місто теж перебуває в зоні ураження російських ракет.

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button