Пригоди

80 т забруднювальних речовин у повітря: обстріли рф одного з підприємств Миколаєва завдали екології 1,3 млрд збитків

Обсяг відходів становить понад 100 кубічних метрів

Цей материал також доступний

Завдані навколишньому середовищу збитки внаслідок російських ракетних ударів по одному з державних підприємств Миколаєва склали 1,3 мільярда гривень, про що повідомили в Державній екологічній інспекції Південно-Західного округу.

“Унаслідок неодноразових ракетних ударів протягом 2022 року по одному з державних підприємств Миколаєва сталися пожежі на чотирьох об’єктах і відбулося руйнування виробничих приміщень. Державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища проведено обстеження та встановлено, що будівельними відходами засмічено 10 000 квадратних метрів земельної ділянки, об’єм відходів становить понад 100 кубічних метрів.

Під час горіння в атмосферне повітря потрапила значна кількість забруднювальних речовин, серед яких найбільшу кількість становить діоксид вуглецю – 79,2 тонн. Збитки, зумовлені забрудненням атмосферного повітря, становлять 241,1 тисяч гривень”, – ідеться в повідомленні.

Читайте також:“Чи то пером горілим, чи то шкурами смердить”, – жителі Корабельного та інших районів скаржаться на дивний запах у місті

Читайте новини першими

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button