Пригоди

росія готується до максимальної ескалації, не виключаємо нічого в найближчі 2-3 тижні, - Данілов

Найважчі бої - ще попереду

росія готується “до максимальної ескалації”, збирає всі можливі сили, тому найважчі бої – ще попереду, а наступні кілька місяців будуть вирішальними у визначенні перебігу війни.

Саме тому, повідомив Sky News секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов, у Києві “не виключають “жодних сценаріїв у найближчі два-три тижні” і закликають союзників спрямувати до ЗСУ якомога більше озброєнь/боєприпасів, і якнайшвидше.

У розмові з британським каналом він повідомив, що очікує, що приблизно половина з більш ніж 320 000 мобілізованих росіян будуть задіяні у другій хвилі наступу.

“Ми пройшли через великий складний період, але я розумію, що основні бої ще попереду, і вони відбудуться цього року протягом двох-трьох місяців.

Це будуть визначальні місяці у війні”, – сказав Данілов.

Як висловився секретар РНБО, зараз “хороша буде будь-яка допомога”, зокрема, наприклад, бойові літаки Royal Air Force Typhoon із Великої Британії та винищувачі інших партнерів.

“Було б чудово, якби це були реактивні “тайфуни”. F-16 теж хороші”, – зазначив він.

Данілов повідомив британцям, що “не виключено”, що російський диктатор Володимир Путін спробує ще раз атакувати з півночі, півдня і сходу, як це сталося 24 лютого 2022 року.

Українська розвідка при цьому поки що не бачить ознак, що це станеться з півночі в напрямку заходу України або знову Києва, а якщо і станеться, то буде чимось більшим, ніж відволікаючим маневром.

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button