Суспільство

"Чисто сталінсько-радянський стиль!", - соратник Сєнкевича виправдав спилювання ялинок біля будівлі Миколаївської міськради

Ялинки біля адмінбудівель - нагадування про присутність кремля

Депутат Миколаївської міської ради від партії “Пропозиція” Олександр Береза виправдав декомунізацією спилювання багаторічних блакитних ялинок біля будівлі міської ради, про що він написав на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

“Суто сталінсько-радянський стиль – московські ялинки біля райкомів, міськкомів та обкомів. Нагадування про присутність кремля скрізь”, – написав він.

Також Береза згадав пам’ятник Леніну, який знаходився на Соборній площі і був знесений у лютому 2014 року.

“Довгий час у нашій країні точилися дискусії про долю пам’ятників вождю світового пролетаріату. Деяким експертам пам’ятники Ілліча бачилися вкрай необхідною спадщиною для історії незалежної України. У Миколаєві Ілліча на Соборній площі валили голосно, з тяганням за петельки і майже з бійками. Потім були спроби російської весни, анексія Криму і війна на Донбасі”, – додав він.

Депутат вважає, що спиляні блакитні ялинки потрібно замінити червоною калиною.

“Сьогодні росія за наше небажання жити в російському світі руйнує наші міста і вбиває українців. За окремішність українців у ментальному, культурному та історичному плані від росії своє життя віддають наші воїни. Замість московських/блакитних ялин потрібно висадити на території міста в десять разів більше дерев червоної калини!”, – додав він.

Нагадаємо, що в Миколаєві станом на п’ятницю, 27 січня 2023 року, спиляли всі блакитні ялинки поруч із фасадом будівлі міської ради. Екоінспекція з цього приводу звернулася до прокуратури.

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button