Пригоди

Запеклому бешкетнику і злодієві з Корабельного району суд заборонив ходити "по барах"

Після звільнення з місць позбавлення волі він систематично порушував громадський порядок

23 січня 2023 року Корабельний районний суд міста Миколаєва виніс постанова щодо місцевого жителя (неодноразово судимого уродженця росії) Олега Скрипінаякий після звільнення з місць позбавлення волі (був 6 разів судимий за крадіжки) систематично порушував громадський порядок і права інших громадян, за що неодноразово притягався до адміністративної відповідальності, зловживає спиртними напоями, офіційно ніде не працює і спроб працевлаштуватися не робить, за місцем проживання характеризується негативно.

Начальник відділення поліції №3 (Корабельного ВП) звернувся до суду з поданням, у якому просив установити адміністративний нагляд щодо Олега Скрипіна, якому вже неодноразово виносили попередження про припинення антигромадського способу життя.

Зрештою, суд встановив за Олегом Скрипіним адміністративний нагляд строком на шість місяців, у зв’язку з чим встановив щодо нього низку обмежень.

Так, Олегу Скрипіну заборонено:

  • виходити за межі будинку в період часу з 22:00 до 5:00,
  • перебувати в кафе, барах, ресторанах та інших місцях, де ведеться торгівля спиртними напоями на розлив,
  • виїжджати за межі Миколаєва в особистих справах без дозволу органів Національної поліції.

Крім того, його зобов’язали з’являтися на реєстрацію до територіального органу Національної поліції України чотири рази на місяць.

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button