Пригоди

Колаборанту зі Снігурівки оголосили підозру за керівництво підприємством окупантів

Зараз він переховується від правоохоронних органів.

44-річному жителю міста Снігурівка Баштанського району заочно повідомлено про підозру в колабораційній діяльності (ч. 5 ст. 111-1 КК України), про що повідомили в Миколаївській обласній прокуратурі.

За даними слідства, під час окупації російськими військами території Миколаївської області, підозрюваний підтримав режим країни-агресора і почав співпрацювати з ворогом. Він добровільно очолив так зване “муніципальне унітарне підприємство “Снігурівський благоустрій”.

На псевдопосаді колаборант здійснював прийом на роботу працівників, встановлював графік роботи, проводив наради, надавав вказівки працівникам бухгалтерського відділу на здійснення виплат заробітної плати та матеріальної допомоги працівникам підприємства в грошовій валюті РФ, формував і передавав звітність роботи підприємства, здійснював розпорядження поставленим комунальним майном. на облік незаконно створеного підприємства.

Готуються необхідні процесуальні документи для оголошення підозрюваного в розшук і подальшого здійснення спеціального досудового розслідування.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк від десяти до п’ятнадцяти років та з конфіскацією майна.

Снігурівська газета “Сніг” повідомляла, що йдеться про Юрія Литвинова, якого призначив на посаду гауляйтер Барбашов.

Зараз він переховується від правоохоронних органів.

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button