Пригоди

"Жодного завдання, крім шантажу", - Кім про обстріли росіянами Миколаївщини з Кінбурнської коси

Завдання ЗСУ - не давати ворогу накопичувати сили на косі

Голова Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім вважає, що окупаційні війська все ще залишаються на Кінбурнській косі та обстрілюють звідти Очаківську та Куцурубську громади для того, щоб зашкодити області долучитися до “зернової угоди” та турбувати місцеве населення. Про це він сказав у коментарі 24 каналу.

“Вони намагаються затягувати туди зброю. Наше завдання – не давати їм накопичувати там сили. І ця боротьба постійно триває. Але, як мені здається, ніякого військового ефекту і завдання немає для ворога на Кінбурнській косі, окрім як шантажувати, не давати Миколаївщині приєднатися до зернового коридору, ускладнювати, показувати, що вони контролюють цей прохід.

По-друге – турбувати цивільне населення і показувати: “Ні, ми ще є тут”, на менш ніж 1% Миколаївської області. Тому що з військового погляду вони нічого не можуть зробити – вони використовують касетні заборонені боєприпаси, мінометний і артилерійський вогонь по Очаківській і Куцурубській громадах”, – сказав глава ОВА.

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button