Суспільство

ООН виділить $4 мільйони на розмінування Миколаївської області

Миколаївщина є однією з найбільш забруднених вибухонебезпечними предметами серед деокупованих територій

Цей материал також доступний

Організація об’єднаних націй виділить 4 мільйони доларів на закупівлю засобів для розмінування території Миколаївської області, про що повідомляє Мінреінтеграція. Під час зустрічі з представниками міністерства радник з технічних питань Програми розвитку ООН (ПРООН) повідомив про наміри виділити приблизно 4 мільйони доларів на закупівлю механізованих засобів розмінування та підготовку операторів таких засобів.

“Надалі засоби розмінування використовуватимуться для очищення забруднених вибухонебезпечними предметами (ВНП) територій Миколаївщини”, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що на сьогодні Миколаївщина є однією з найбільш забруднених ВНП серед нещодавно деокупованих територій України. За підрахунками експертів, загальна площа територій області, які можуть бути забруднені мінами та нерозірваними боєприпасами, становить майже 2614 тисяч квадратних кілометрів.

З метою реалізації проекту група ПРООН з протимінної діяльності найближчим часом планує відвідати Миколаївську область з робочим візитом.

Читайте новини першими

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button