Суспільство

На утримання керівництва Миколаївської райради у 2023 році витратять майже 1,3 мільйона

Також на ці кошти утримуватимуть апарат ради

Цей материал також доступний

У 2023 році заплановано майже 1,3 мільйона гривень видатків на утримання керівництва та апарату Миколаївської районної ради.

Із них 607 тисяч 943 гривні – нарахування оплати праці голові ради та трьом її заступникам, про що свідчить інформація, яку в райраді надали у відповідь на запит видання НикВести.

Зокрема, на виплату заробітної плати голові райради Ганні Коверзнєвій (“Слуга народу”) заплановано 230 тисяч 244 гривні, включно з податком на доходи фізичних осіб. Заступникам голови: Андрію Добровольському (“Наш край”) – 133 тисячі 380 гривень, Ігорю Копейці (“Миколаївці”) – 117 тисяч 69 гривень, Аллі Каштальян (“ОПЗЖ”) – 127 тисяч 250 гривень.

Сума, яку в райраді збираються витратити на зарплату всіх працівників виконавчого апарату, приблизно на 162 тисячі гривень менша від тієї, що складатиме зарплати керівництва – 445 тисяч 253 гривні.

Раніше повідомлялося, що заступники голови Миколаївської райради Андрій Добровольський, Алла Каштальян та Ігор Копійка з початку травня 2022 року щомісяця отримували від 6,5 до 30 тисяч гривень, фактично не працюючи.

Вісім місяців чиновники були в простої і за цей час кожен із них отримав “чисті” від 82 до 92 тисяч гривень. У ці суми входять 2/3 окладу з надбавками, відпускні, лікарняні та матеріальна допомога.

Читайте новини першими

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button