Суспільство

Жителям Миколаївщини нагадали про добровільну здачу зброї

Потрібно звернутися до найближчого територіального підрозділу поліції

З метою протидії незаконному обігу зброї, боєприпасів, вибухових речовин, а також запобігання злочинам і надзвичайним подіям з їх використанням поліцейські закликають мешканців Миколаївської області здати незареєстровану зброю, про що повідомляє відділ комунікації ГУНП в Миколаївській області.

“Просимо звернутися до найближчого територіального підрозділу поліції всіх осіб, які мають незареєстровану вогнепальну, холодну зброю, боєприпаси та вибухові речовини, а також громадян, які знайшли зброю, боєприпаси на тимчасово окупованих територіях, з метою її здачі та ухвалення відповідного рішення”, – ідеться в повідомленні.

У відомстві додали, що згідно з ч. 3 ст. 263 Кримінального кодексу України особи, які добровільно здали до органів поліції зброю, бойові припаси, вибухові речовини або вибухові пристрої, звільняються від кримінальної відповідальності.

“У воєнний час зброя не може бути просто на руках, вона потрібна ЗСУ та силам оборони в боротьбі з російськими окупантами. Зберігаючи вдома зброю “про всяк випадок” ви не тільки не даєте можливість її застосовувати для захисту держави, а й наражаєте на небезпеку себе, своїх дітей, рідних і друзів”, – додали в поліції.

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button